-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Проведення енергетичного аудиту філій ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-000858-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
5 483 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
cdf42bcb2d4e476aa5577c0c09651893
Внутрішній номер закупівлі:
29445738
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-05-000858-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юліана МАЦЮК 380459658122 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 483 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 09:21 - 12.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2026 09:21 - 15.06.2026 09:00
Аукціон:
з 16.06.2026 12:41
Період кваліфікації:
15.06.2026 09:00 - 22.06.2026 14:01
Період завантаження договору:
28.06.2026 00:00 - 08.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 483 333.33 ДК 021:2015 код 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Проведення енергетичного аудиту філій ПрАТ "Укргідроенерго")