-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт коридору на третьому поверсі в адмінбудівлі ВнП №2 Миргородського РВП ГУНП в Полтавській області за адресою: м. Лохвиця, вул. Гоголя, 19
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-014078-a
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
11f74f1a5fa2483ab6a89679ff2352c9
Внутрішній номер закупівлі:
29444205
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-014078-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108630
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Матвійчука Юліана, 83
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вікторія Кінь +380532517512 kinviktoria@ukr.net http://www.pl.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 18:07 - 09.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2026 18:07 - 12.06.2026 00:00
Аукціон:
з 12.06.2026 14:37
Період кваліфікації:
12.06.2026 00:00 - 18.06.2026 17:27
Період завантаження договору:
24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 000.00 Поточний ремонт коридору на третьому поверсі в адмінбудівлі ВнП №2 Миргородського РВП ГУНП в Полтавській області за адресою: м. Лохвиця, вул. Гоголя, 19