• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування побутових кондиціонерів)

Більш детальна інформація в тендерній документації.

Торги не відбулися

9 924.11 UAH без ПДВ
Номер: b145d55b1dbe4ea3bcd716e86452c1c5
Внутрішній номер закупівлі: 29443527
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-04-013389-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Вангородська Олександра Миколаївна 380443097730 vangorodska.o.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 9 924.11 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.06.2026 16:52 - 09.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.06.2026 16:52 - 12.06.2026 18:00
Аукціон: з 15.06.2026 13:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 924.11 Код ДК 021:2015 –50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування побутових кондиціонерів)