• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Персональні комп’ютери та ноутбуки (Інвестиційна програма 2026 пп. 4.1, 4.2, 4.4, 4.5, 4.7, 4.9, 4.13, 4.14, 4.17, 4.18, 4.21, 4.22)

протокол №2/1 від 04.06.2026

Торги не відбулися

3 409 000.00 UAH без ПДВ
Номер: ba27998b5d40453f9ac584a586275f78
Внутрішній номер закупівлі: 29441906
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-04-011767-a   
Замовник: Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» акціонерного товариства «Українська залізниця»
Контактна особа: Шваб Юрій Петрович 380444650931 yu.shvab@lotus.uz.gov.ua http://www.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 409 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.06.2026 15:54 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.06.2026 15:54 - 16.06.2026 00:00
Аукціон: з 16.06.2026 12:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 409 000.00 Лот 1 - Персональні комп’ютери