-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Амфотерицин В - ліпосомальний або ліпідний комплекс 50 мг)
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-011441-a
Торги не відбулися
46 257 887.90
UAH без ПДВ
Номер:
631435d8b9794b989418693caabce33b
Внутрішній номер закупівлі:
29441616
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-011441-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра Шашкіна +380671344281 o.shashkina@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
46 257 887.90 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 15:43 - 09.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2026 15:43 - 12.06.2026 10:00
Аукціон:
з 15.06.2026 14:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴46 257 887.90 ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Амфотерицин В - ліпосомальний або ліпідний комплекс 50 мг)