-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2018-12-26-000305-b
Завершена
1 860 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 300.00 UAH
Номер:
3598f65877f243b18bdc4c5e56d35dca
Внутрішній номер закупівлі:
2944004
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-26-000305-b
Замовник:
БІЛОЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04401368
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, смт. Білозерка, вул. КАРЛА МАРКСА, буд. 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоніна Чередник +380554733818 posbel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 860 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 300.00 UAH
Період уточнення:
26.12.2018 09:54 - 31.12.2018 11:00
Період прийому пропозицій:
26.12.2018 09:54 - 10.01.2019 11:00
Аукціон:
11.01.2019 12:58 - 11.01.2019 13:19
Період кваліфікації:
11.01.2019 13:19 - 16.01.2019 11:09
Період завантаження договору:
11.01.2019 13:19 - 31.01.2019 13:19
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Кількість
125000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
Оскарження: 11.01.2019 13:19 - 27.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС" +380442774777 Nk209019@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Оскарження: 11.01.2019 13:19 - 27.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 210 000.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 137 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.01.2019 11:09
Документи
19
Скарги
0
ТОВ ХЕРСОНРЕГІОНГАЗ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39500143
-
Контактна особа:
Голубєва Світлана Володимирівна +380552417085 dogovor@khersonregiongas.com.ua http://khersonregiongas.com.ua
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, 73025, м. Херсон вул. Петренка, 18
Початкова пропозиція
1 306 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 137 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
36
Скарги
0
Контракти
Номер:
eea3a417e00245f0964b6372e6490fd3
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-26-000305-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС" +380442774777 Nk209019@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Номер договору:
264
Сума договору:
1 137 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
947 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Дата підписання:
01.02.2019 10:24
Статус:
Виконаний