-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015-33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-009675-a
Завершена
986 283.00
UAH з ПДВ
Номер:
f2e67264507544b2b9c70755096beddb
Внутрішній номер закупівлі:
29439836
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-009675-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498677
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія РАБОТЯГОВА +380952847624 tender.shmd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
986 283.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 15:26 - 09.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2026 15:26 - 12.06.2026 08:00
Аукціон:
з 15.06.2026 15:34
Період кваліфікації:
12.06.2026 08:00 - 17.06.2026 15:45
Період завантаження договору:
23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴986 283.00 код ДК 021:2015-33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)