-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стрічка діаграмна
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-009660-a
Торги не відбулися
899 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7cde4902a1694269aa0d5fd3ba4b7e47
Внутрішній номер закупівлі:
29439810
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-009660-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука І., будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
899 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 14:52 - 12.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2026 14:52 - 15.06.2026 09:00
Аукціон:
з 16.06.2026 11:50
Період кваліфікації:
15.06.2026 09:00 - 16.06.2026 09:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴899 000.00 Стрічка діаграмна