-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пандуси з рифленого алюмінію, стаціонарні пандуси (код за ДК 021:2015 - 44210000-5: Конструкції та їх частини)
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-008348-a
Торги відмінено
666 287.00
UAH з ПДВ
Номер:
5163e02d4ed64ff7afedc56f6af90925
Внутрішній номер закупівлі:
29438512
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-008348-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ МАГДАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44076718
-
Адреса:
51100, Україна, Дніпропетровська область, селище Магдалинівка, вул. Центральна, буд. 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Сумська +380676328976 vomsr2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
666 287.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 14:12 - 09.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2026 14:12 - 12.06.2026 00:00
Аукціон:
з 12.06.2026 14:36
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
244231c4317c4251a5599c53b40af8d2
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Про прийняття рішення про відміну процедури Пандуси з рифленого алюмінію, стаціонарні пандуси (код за ДК 021:2015 - 44210000-5: Конструкції та їх частини) (далі – Закупівля) на підставі підпункту 2 пункту 47 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості). Про зазначення в електронній системі закупівель підстави для відміни процедури щодо Закупівлі.
Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: № UA-2026-06-04-008348-a
Під час розгляду першого питання порядку денного:
Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: встановлення пандусів можливе лише після експертної оцінки місця встановлення пандусів у закладах
Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Відповідно підпункту 2 пункту 47 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень;
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Під час розгляду другого питання порядку денного:
Згідно з пунктом 47 Особливостей у разі відміни відкритих торгів замовник протягом одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття такого рішення.
Таким чином, необхідно зазначити в електронній системі закупівель підстави для відміни Закупівлі.
Період оскарження:
05.06.2026 13:07 - 16.06.2026 00:00
Дата опублікування:
05.06.2026 13:07
Дата виконання:
16.06.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴666 287.00 Пандуси з рифленого алюмінію, стаціонарні пандуси (код за ДК 021:2015 - 44210000-5: Конструкції та їх частини)