-
Запит (ціни) пропозицій
-
Безлотова
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Глюкози розчин для інфузій 5 % по 400 мл, Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл, Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл, Глюкози розчин для інфузій 5 % по 3000 мл, Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл, Омепразол 40 мг флакон, Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,4 мл, Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,8 мл, Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г, Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі, Амоксицилін і клавуланова кислота, порошок для ін'єкцій/інфузій 1,2 гр, Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула, Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 10 мл, Фуросемід, таблетки, по 40 мг, Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл, Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 10 мл, Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл, Неостигмін, розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл, Аміодарон, розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл, Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 5 мл, Аторвастатин, таблетки, по 40 мг, Атракуріум, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 5 мл, Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл, Мізопростол таблетки по 0,2 мг, Гепарин натрію, розчин для ін'єкцій, 5000 МО/мл, по 5 мл, Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 20 мл, Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 10 мл, Севофлуран розчин для інгаляцій 100% 250 мл, флакон, Рінгера розчин для інфузій 250 мл, Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл (скло), Калію хлорид розчин для інфузій/концентрат для розчину для інфузій 75 мг/мл по 20 мл
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-008204-a
Поставка Товару здійснюється на підставі заявки на поставку Товару, що надсилається Постачальнику Покупцем в письмовій формі або у вигляді повідомлення на вказану Постачальником адресу електронної пошти, та мають містити найменування Товару, кількість, ціну, строк поставки та інші важливі для Сторін умови поставки Товару. Постачальник зобов'язаний здійснити поставку не пізніше 3 робочих днів з дня отримання заявки. Приймання-передача товару провадиться уповноваженими представниками Сторін за накладними, у яких повинні бути визначені найменування, одиниця виміру, кількість одиниць Товару. Розрахунки проводяться шляхом оплати Покупцем в безготівковому порядку протягом 10 (десяти) календарних днів з дня підписання Сторонами документів, згідно з якими відбувається передача Товару. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлені товари, без застосування будь-яких штрафних санкцій до Покупця, здійснюється протягом 3-х (трьох) банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок, але не пізніше 31.12.2026року. Беручи участь у запиті пропозицій постачальників, потенційний постачальник підтверджує повну та безумовну згоду з усіма умовами цього Договору. Відповідно до пункту 57 Постанови КМУ від 14.09.2020 № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу», країною походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран. Для підтвердження відсутності підстав для відхилення, визначених абзацом 5 пункту 62 Постанови №822, учасник протягом протягом 2-х днів з моменту розкриття пропозицій надає інформацію щодо походження товару, отриману від виробника, його представника або дистриб’ютора (з належним підтвердженням їхніх повноважень у вигляді довіреностей або авторизаційних листів виробників). Така інформація має бути датована не раніше дати оприлюднення в електронній системі закупівель оголошення про проведення запиту ціни пропозицій, адресована Замовнику та містити: номер закупівлі, найменування і кількість товару, назву та країну виробника, країну походження товару відповідно до технічної специфікації в електронній системі закупівель».
-
Код ЄДРПОУ:
45633922
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Верхня, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати Покупцем в безготівковому порядку протягом 10 (десяти) календарних днів з дня підписання Сторонами документів, згідно з якими відбувається передача Товару. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлені товари, без застосування будь-яких штрафних санкцій до Покупця, здійснюється протягом 3-х (трьох) банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок, але не пізніше 31.12.2026року.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
- Подіядата подання заявки
- ОписПоставка Товару здійснюється на підставі заявки на поставку Товару, що надсилається Постачальнику Покупцем в письмовій формі або у вигляді повідомлення на вказану Постачальником адресу електронної пошти, та мають містити найменування Товару, кількість, ціну, строк поставки та інші важливі для Сторін умови поставки Товару. Постачальник зобов'язаний здійснити поставку не пізніше 3 робочих днів з дня отримання заявки. Приймання-передача товару провадиться уповноваженими представниками Сторін за накладними, у яких повинні бути визначені найменування, одиниця виміру, кількість одиниць Товару.
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях3 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
-
МНН:
amiodarone Amiodarone
-
МНН:
atracurium Atracurium
-
МНН:
amoxicillin and beta-lactamase inhibitor Amoxicillin and beta-lactamase inhibitor
-
АТХ:
J01CR02 J01CR02
-
МНН:
bupivacaine Bupivacaine
-
МНН:
tranexamic acid Tranexamic acid
-
МНН:
heparin Heparin
-
МНН:
glucose Glucose
-
МНН:
glucose Glucose
-
МНН:
glucose Glucose
-
МНН:
dexamethasone Dexamethasone
-
МНН:
diclofenac Diclofenac
-
МНН:
propofol Propofol
-
МНН:
drotaverine Drotaverine
-
АТХ:
A03AD02 A03AD02
-
МНН:
magnesium sulfate Magnesium sulfate
-
МНН:
sodium chloride Sodium chloride
-
МНН:
sodium chloride Sodium chloride
-
МНН:
sodium chloride Sodium chloride
-
МНН:
omeprazole Omeprazole
-
АТХ:
A02BC01 A02BC01
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
-
МНН:
sevoflurane Sevoflurane
-
МНН:
furosemide Furosemide
-
МНН:
enoxaparin Enoxaparin
-
МНН:
enoxaparin Enoxaparin
-
МНН:
cefazolin Cefazolin
-
МНН:
epinephrine Epinephrine
-
АТХ:
C01CA24 C01CA24
-
МНН:
glucose Glucose
-
МНН:
neostigmine Neostigmine
-
МНН:
potassium chloride Potassium chloride
-
МНН:
atorvastatin Atorvastatin
-
МНН:
misoprostol Misoprostol
-
МНН:
furosemide Furosemide
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
45871275
-
Контактна особа:
Опанасенко Юрій 380632480026 tender1@sm-pharm.com.ua
-
Адреса:
02132, Україна, м. Київ, вул.Зарічна, будинок 1-Б
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
45871275
-
Адреса:
02132, Україна, м. Київ, вул.Зарічна, будинок 1-Б
АТРАКУРІУМ-НОВОФАРМ розчин для ін'єкцій/інфузій 10 мг/мл по 5 мл №5 у флак.: 70.89720 UAH без ПДВ
АМОКСИЛ-К порошок для розчину для ін'єкцій по 1,2 г порошку у флаконі №1: 104.75701 UAH без ПДВ
Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій 5 мг/мл по 5 мл №10 : 40.49533 UAH без ПДВ
Гемаксам, розчин для ін'єкцій 50 мг/мл по 10мл №6: 47.15888 UAH без ПДВ
ГЕПАРИН-НОВОФАРМ розчин для ін'єкцій, 5000 МО/мл, по 5 мл у флаконі, по 5 флаконів у контурній чарунковій упаковці, по 1 контурній чарунковій упаковці в пачці: 211.52336 UAH без ПДВ
Глюкоза. Розчин для інфузій, 50 мг/мл по 200 мл (4820026340081): 33.00000 UAH без ПДВ
ГЛЮКОЗА розчин для інфузій 50 мг/мл по 400 мл у пляшках полімерних: 54.00000 UAH без ПДВ
Глюкози розчин для інфузій 5 % по 3000 мл: 211.67290 UAH без ПДВ
ДЕКСАМЕТАЗОН-ДАРНИЦЯ розчин для ін`єкцій, 4мг/мл по 1мл в ампулі №10: 6.59813 UAH без ПДВ
ДИКЛОФЕНАК НАТРІЮ розчин для ін'єкцій 2,5 % по 3 мл в ампулі №10: 11.10280 UAH без ПДВ
ПРОПОФОЛ-НОВОФАРМ емульсія для інфузій, 10 мг/мл по 20 мл у флаконі; по 5 флаконів у контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці у пачці: 64.79439 UAH без ПДВ
Дротаверин-Дарниця розчин для ін`єкцій 20 мг/мл в ампулах по 2 мл 5 шт у контурній чарунковій упаковці: 7.49533 UAH без ПДВ
МАГНІЮ СУЛЬФАТ розчин для ін'єкцій по 250мг/мл по 10 мл в ампулі поліетиленовій по 10 ампул у пачці з картону: 8.69159 UAH без ПДВ
НАТРІЮ ХЛОРИД розчин для ін'єкцій 9мг/мл по 10 мл в ампулі поліетиленовій, по 10 ампул у пачці з картону: 8.54206 UAH без ПДВ
НАТРІЮ ХЛОРИД. Розчин для інфузій, 9 мг/мл по 100 мл у пляшках: 28.77570 UAH без ПДВ
НАТРІЮ ХЛОРИД. Розчин для інфузій, 9 мг/мл по 200 мл, Новофарм-Біосинтез: 37.88785 UAH без ПДВ
ОМЕПРАЗОЛ-ДАРНИЦЯ порошок для розчину для інфузій по 40 мг у флаконі: 57.00000 UAH без ПДВ
ПАРАЦЕТАМОЛ-НОВОФАРМ розчин для інфузій, 10 мг/мл, по 100 мл у пляшці; по 1 пляшці у пачці: 79.47664 UAH без ПДВ
РІНГЕРА РОЗЧИН розчин для інфузій по 250 мл пакет: 44.38318 UAH без ПДВ
СЕВОФЛУРАН рідина для інгаляцій 100 %, по 250 мл препарату у флаконі: 3 499.05607 UAH без ПДВ
Фуросемід-Дарниця розчин для ін'єкцій 10 мг/мл в ампулах по 2 мл №10: 6.00000 UAH без ПДВ
НАРДІН® розчин для ін’єкцій 100 мг/мл по 0,4 мл (40 мг) у попередньо наповненому шприці, по 2 шприци у блістері; по 5 блістерів у картонній пачці: 161.27103 UAH без ПДВ
НАРДІН® розчин для ін’єкцій 100 мг/мл по 0,8 мл (80 мг) у попередньо наповненому шприці, по 2 шприци у блістері; по 1 блістеру у картонній пачці: 274.95327 UAH без ПДВ
Цефазолін, порошок для розчину для ін'єкцій по 1.0 г №10: 36.92523 UAH без ПДВ
АДРЕНАЛІН-ДАРНИЦЯ розчин для ін'єкцій, 1,82 мг/мл, по 1 мл в ампулі №10: 6.59813 UAH без ПДВ
ГЛЮКОЗА-ДАРНИЦЯ,розчин для ін'єкцій, 400мг/мл 20мл №10: 21.95327 UAH без ПДВ
Прозерин-Дарниця розчин для ін'єкцій 0,5 мг/мл в ампулах по 1 мл №10: 4.49533 UAH без ПДВ
КАЛІЮ ХЛОРИД концентрат для розчину для інфузій, 75 мг/мл, по 20 мл у флаконах: 166.20561 UAH без ПДВ
ЛІВОСТОР таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 40 мг, по 10 таблеток у блістері, по 3 блістери у пачці: 5.74766 UAH без ПДВ
ГАСТРОТЕК®,таблетки по 0,2 мг №20 (10х2): 12.64486 UAH без ПДВ
ФУРОСЕМІД-ДАРНИЦЯ,таблетки по 40мг №50(10х5): 0.59813 UAH без ПДВ