• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуга по оформленню, організації поїздки (бронювання та оформлення залізничних квитків, організація супроводу, харчування в дорозі(пайок)) для дітей пільгових категорій, які прямують на оздоровлення та відпочинок в дитячий заклад санаторного типу «Карпати» ДП «Клінічний санаторій «Карпати» ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» та у зворотному напрямку

Інформація про кінцевого бенефіціарного власника: не передбачено

Завершена

180 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 969dfbb913ed437f9e148062958f27cd
Внутрішній номер закупівлі: 29437767
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-04-007611-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
Контактна особа: Світлана Нікуліна +380974551471 osvitkarpivka2017@ukr.net https://viddil-osviti-vk-karpivskoji-s-r.webnode.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 63510000-7 Послуги туристичних агентств та подібні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 180 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга по оформленню, організації поїздки (бронювання та оформлення залізничних квитків, організація супроводу, харчування в дорозі(пайок)) для дітей пільгових категорій, які прямують на оздоровлення та відпочинок в дитячий заклад санаторного типу «Карпати» ДП «Клінічний санаторій «Карпати» ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» та у зворотному напрямку
Код ДК 021:2015: 63510000-7 Послуги туристичних агентств та подібні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання 18.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання 53742, Україна, Дніпропетровська область, Карпівка, Центральна 97-А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛУБЕНЕЦЬ ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА
Ціна пропозиції 180 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.06.2026 13:47
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a0c3de4b5ada4f9bb81fb3dc9f2af895
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-04-007611-a-a1
Постачальник: ЛУБЕНЕЦЬ ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА
Номер договору: 1047
Сума договору: 144 279.56 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 04.06.2026 13:31
Статус:
Підписаний
pdf
ОБГРУНТУВАННЯ.pdf
pdf
Звіт про проведення процедури закупівлі UA-2026-05-20-009519...
pdf
Договір №1047 від 04.06.2026.pdf
pdf
ДУ №1 від 28.08.2026.pdf
p7s
sign.p7s