-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Канцелярське приладдя з логотипом
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-006896-a
Завершена
69 338.00
UAH з ПДВ
Номер:
37cffdf40d6f4e59a77246d1976e372d
Внутрішній номер закупівлі:
29437059
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-006896-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42032422
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, пр-т Степана Бандери, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Кириєнко +380957738472 olha.kyryienko@nszu.gov.ua https://nszu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
69 338.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 13:06 - 09.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2026 13:06 - 12.06.2026 00:00
Аукціон:
з 12.06.2026 12:55
Період кваліфікації:
12.06.2026 00:00 - 15.06.2026 14:18
Період завантаження договору:
21.06.2026 00:00 - 01.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴69 338.00 Канцелярське приладдя з логотипом