-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Резервуари для зберігання
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-006087-a
Детальна інформація щодо процедури закупівлі наведена у тендерній документації.
Завершена
548 273.23
UAH без ПДВ
Номер:
5d840dbdc3974f308b8d79af5e764573
Внутрішній номер закупівлі:
29436244
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-006087-a
Замовник:
ПІВДЕННА ФІЛІЯ ДП "АМПУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728549
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Південне, вул. Берегова, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Солодка Наталія Романівна 380487381786 Natalia.Solodka@pf.uspa.gov.ua http://www.uspa.gov.ua/yuz/
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
548 273.23 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 12:26 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2026 12:26 - 19.06.2026 12:00
Аукціон:
з 22.06.2026 15:52
Період кваліфікації:
19.06.2026 12:00 - 23.06.2026 10:16
Період завантаження договору:
29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴548 273.23 Резервуари для зберігання