• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ролики, накатки

Детальний опис закупівлі згідно тендерної документації. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.

Завершена

8 028.00 UAH з ПДВ
Номер: 790903da8f064bd3900014c806ab64b1
Внутрішній номер закупівлі: 29434137
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-04-003961-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Контактна особа: Швець Олена Анатоліївна 380442385936 O.Shvets@metro.kyiv.ua http://metro.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 8 028.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.06.2026 11:08 - 09.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.06.2026 11:08 - 12.06.2026 15:00
Аукціон: з 15.06.2026 14:10
Період кваліфікації: 12.06.2026 15:00 - 17.06.2026 10:43
Період завантаження договору: 23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 028.00 Ролики, накатки