-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Розроблення проектної документації на об’єкт: «Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-11 Львів – Шегині (на м.Краків) (Південний об’їзд м.Городок) на ділянці км 0+000 – км 5+300, Львівська область» (ДК 021:2015: 45220000-5 – Інженерні та будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-06-03-012344-a
Завершена
4 450 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4b72e519461c4393b6758b763f38cb0a
Внутрішній номер закупівлі:
29427874
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-03-012344-a
Замовник:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25253009
-
Адреса:
79053, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО, будинок 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лозинська Марія Ігорівна +380322630021 tender.lv@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 450 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.06.2026 16:24 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2026 16:24 - 18.06.2026 18:00
Аукціон:
19.06.2026 13:34 - 19.06.2026 14:09
Період кваліфікації:
19.06.2026 14:09 - 24.06.2026 11:06
Період завантаження договору:
30.06.2026 00:00 - 10.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 450 000.00 Розроблення проектної документації на об’єкт: «Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-11 Львів – Шегині (на м.Краків) (Південний об’їзд м.Городок) на ділянці км 0+000 – км 5+300, Львівська область» (ДК 021:2015: 45220000-5 – Інженерні та будівельні роботи)