-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуга з технічного обслуговування аналізатора VITEK 2 Compact зав. номер VK2C24326; Послуга з технічного обслуговування аналізатора крові на стерильність BacTALERT зав. номер 212CR8333)
Тендер Prozorro UA-2026-06-03-011964-a
Завершена
59 418.00
UAH з ПДВ
Номер:
0fa7475747104dc48f6e399fb5325e4c
Внутрішній номер закупівлі:
29427505
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-03-011964-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498677
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана ДВОРЕЦЬКА +380952847624 dvoretska73@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
59 418.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.06.2026 16:11 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2026 16:11 - 11.06.2026 08:00
Аукціон:
з 12.06.2026 11:19
Період кваліфікації:
11.06.2026 08:00 - 15.06.2026 17:54
Період завантаження договору:
21.06.2026 00:00 - 01.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴59 418.00 код ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуга з технічного обслуговування аналізатора VITEK 2 Compact зав. номер VK2C24326; Послуга з технічного обслуговування аналізатора крові на стерильність BacTALERT зав. номер 212CR8333)