• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Виготовлення проєктно-кошторисної документації з поточного ремонту по об’єкту: «Поточний ремонт адміністративної будівлі ВП №1 (с. Недригайлів) Роменського РВП ГУНП в Сумській області (впровадження системи Custody recоrds)»

Торги не відбулися

54 913.00 UAH з ПДВ
Номер: fcec018040b94383a180e6fa914378f0
Внутрішній номер закупівлі: 29427330
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-03-011777-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Сумській області
Контактна особа: Андрій Єлшанський +380542667097, +380682781800 andreyelshanskiy@gmail.com http://su.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 54 913.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.06.2026 16:05 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.06.2026 16:05 - 11.06.2026 00:00
Аукціон: з 11.06.2026 13:06

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴54 913.00 Виготовлення проєктно-кошторисної документації з поточного ремонту по об’єкту: «Поточний ремонт адміністративної будівлі ВП №1 (с. Недригайлів) Роменського РВП ГУНП в Сумській області (впровадження системи Custody recоrds)»