-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Благоустрій. Поточний ремонт тротуару вздовж будинку № 5 по Бузькому бульвару у Заводському районі міста Миколаєва
Тендер Prozorro UA-2026-06-03-010980-a
Площа, що підлягає поточному ремонту тротуару складає 180 м2
Завершена
478 105.83
UAH без ПДВ
Номер:
d57bc111be8647dcbae4c24403380b9d
Внутрішній номер закупівлі:
29426538
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-03-010980-a
Замовник:
Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410599
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Яковина +380512362287 az_zakupivli@i.ua https://admzr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
478 105.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.06.2026 15:40 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2026 15:40 - 11.06.2026 15:32
Аукціон:
з 12.06.2026 13:18
Період кваліфікації:
11.06.2026 15:32 - 25.06.2026 11:35
Період завантаження договору:
01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴478 105.83 Благоустрій. Поточний ремонт тротуару вздовж будинку № 5 по Бузькому бульвару у Заводському районі міста Миколаєва