• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів (послуги з підвищення кваліфікації та переатестації операторів котелень)

Більш детальна інформація в тендерній документації.

Торги не відбулися

5 077.60 UAH без ПДВ
Номер: ae7e9fdf082b48e7a4d6e0d1ec636a8f
Внутрішній номер закупівлі: 29425570
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-03-010008-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Вангородська Олександра Миколаївна 380443097730 vangorodska.o.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 077.60 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.06.2026 15:12 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.06.2026 15:12 - 11.06.2026 18:00
Аукціон: з 12.06.2026 14:42

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 077.60 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів (послуги з підвищення кваліфікації та переатестації операторів котелень)