• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Контейнери для зберігання

Детальна інформація щодо процедури закупівлі наведена у тендерній документації. У разі посилання у викладеній інформації в оголошенні про проведення закупівлі та тендерній документації на конкретну марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, - слід вважати в наявності вираз «або еквівалент».

Завершена

281 930.00 UAH без ПДВ
Номер: edf6a3ec06bb46428310268a626a76f4
Внутрішній номер закупівлі: 29424484
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-03-008918-a   
Замовник: ПІВДЕННА ФІЛІЯ ДП "АМПУ"
Контактна особа: Ганна Бузажи 380487381864 Hanna.Buzazhy@pf.uspa.gov.ua http://www.uspa.gov.ua/yuz/
Класифікатор ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 281 930.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.06.2026 14:40 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.06.2026 14:40 - 11.06.2026 12:00
Аукціон: з 12.06.2026 14:16
Період кваліфікації: 11.06.2026 12:00 - 17.06.2026 11:30
Період завантаження договору: 23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴281 930.00 Контейнери для зберігання