-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44210000-5 — Конструкції та їх частини
Тендер Prozorro UA-2026-06-03-007305-a
КУ «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення» вул.Новощіпний ряд 25, м.Одесса Код ЄДРПОУ 02219955 Категорія Замовника (бюджетна установа)
Завершена
7 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b4c30738e0e14034badef9e8545de8ff
Внутрішній номер закупівлі:
29422864
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-03-007305-a
Замовник:
Комунальна установа “Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення”
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219955
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, Одеса, вул.Новощіпний ряд, 25, Одеса
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Термовсєсянць Оксана Юріївна 380975340764 mail@zoo.ua http://zoo.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.06.2026 13:45 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2026 13:45 - 16.06.2026 15:00
Аукціон:
17.06.2026 14:19 - 17.06.2026 14:48
Період кваліфікації:
17.06.2026 14:48 - 22.06.2026 10:30
Період завантаження договору:
28.06.2026 00:00 - 08.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 000 000.00 Модульні та перено-сні спору-ди-2шт.