• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ц_26Т-494_18140000-2 Аксесуари до робочого одягу (Маска зварника)

Торги не відбулися

85 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 71e6624cb524464cb342fd8eb476bcec
Внутрішній номер закупівлі: 29421093
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-03-005528-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Світлана ЗЕЗЮЛІНА +380532515222 svitlana.zeziulina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 85 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.06.2026 12:12 - 11.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.06.2026 12:12 - 14.06.2026 12:00
Аукціон: з 15.06.2026 15:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴85 800.00 18140000-2 Аксесуари до робочого одягу (Маска зварника)