-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
63710000-9 – Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Експлуатаційне утримування автомобільних доріг загального користування державного значення (національні, регіональні, територіальні) у Київській області (285,1 км))
Тендер Prozorro UA-2026-06-03-003685-a
Завершена
374 951 497.00
UAH з ПДВ
Номер:
cfd0afe8afb7474886b74b0c3694f87a
Внутрішній номер закупівлі:
29419235
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-03-003685-a
Замовник:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26345736
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, Солом'янський район, вул.Святослава Хороброго, будинок 11-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Полякова Катерина Петрівна +380442000503 sadkotender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
374 951 497.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.06.2026 11:10 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2026 11:10 - 11.06.2026 00:00
Аукціон:
з 11.06.2026 11:02
Період кваліфікації:
11.06.2026 00:00 - 15.06.2026 12:08
Період завантаження договору:
21.06.2026 00:00 - 01.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴374 951 497.00 63710000-9 – Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Експлуатаційне утримування автомобільних доріг загального користування державного значення (національні, регіональні, територіальні) у Київській області (285,1 км))