• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Електрощітки "MERSEN", електрощітки ЕГ, щіткотримач

Торги не відбулися

446 640.00 UAH з ПДВ
Номер: 870f68e40dc24683bda7ff192f62a566
Внутрішній номер закупівлі: 29418836
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-03-003269-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Костєва Марія Володимирівна 380676039936 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 446 640.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.06.2026 10:56 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.06.2026 10:56 - 11.06.2026 10:00
Аукціон: 12.06.2026 13:55 - 12.06.2026 14:18
Період кваліфікації: 12.06.2026 14:18 - 21.07.2026 15:32

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴422 640.00 ЛОТ 1 - електрощітки "MERSEN"
  • Лот №2 ₴24 000.00 ЛОТ 2 - електрощітки ЕГ, щіткотримач