• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

18810000-0 - Взуття різне, крім спортивного та захисного Чоботи ПВХ

Інформація, що вимагається пунктом 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації

Завершена

414 956.00 UAH без ПДВ
Номер: f5ba7f42ad0c4983a5da0dfff268ed59
Внутрішній номер закупівлі: 29417392
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-03-001831-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Контактна особа: Багінська Альона Євгенівна 380442491483 Bahinska.AY@ua.energy https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 414 956.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.06.2026 10:05 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.06.2026 10:05 - 11.06.2026 13:00
Аукціон: з 12.06.2026 12:07
Період кваліфікації: 11.06.2026 13:00 - 18.06.2026 10:47
Період завантаження договору: 24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴414 956.00 Чоботи ПВХ