• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Гербіциди та прилипач

Завершена

176 520.00 UAH з ПДВ
Номер: 71926cb19b0b4a5c9b458aa263b75f2b
Внутрішній номер закупівлі: 29414828
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-02-013543-a   
Замовник: Військова частина 1474
Контактна особа: Кость Юрій Петрович 380672877036 izmail1474tk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 176 520.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.06.2026 18:01 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.06.2026 18:01 - 10.06.2026 07:00
Аукціон: 11.06.2026 14:06 - 11.06.2026 14:41
Період кваліфікації: 11.06.2026 14:41 - 16.06.2026 09:03
Період завантаження договору: 22.06.2026 00:00 - 02.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴176 520.00 Гербіциди та прилипач