• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщень сходових майданчиків (1-4 поверх), будівлі ГУНП у м. Києві за адресою: м. Київ, вул. Володимирська,15)

Поточний ремонт приміщень сходових майданчиків (1-4 поверх), будівлі ГУНП у м. Києві за адресою: м. Київ, вул. Володимирська,15

Торги відмінено

4 160 657.90 UAH з ПДВ
Номер: 430c665bffdc40fda6706ce25d6dc2bb
Внутрішній номер закупівлі: 29414674
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-02-013375-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції у місті Києві
Контактна особа: Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 160 657.90 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.06.2026 17:43 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.06.2026 17:43 - 10.06.2026 00:00
Аукціон: з 10.06.2026 15:05

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: f18e1e1311394a17a5165a878df901ff
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Під час проведення Закупівлі було виявлені порушення. Враховуючи вищевикладене, з метою ефективного використання бюджетних коштів та забезпечення потреб Головного управління які відповідають потребам Замовника виникла потреба відмінити відкриті торги. Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель. Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження: 09.06.2026 13:17 - 20.06.2026 00:00
Дата опублікування: 09.06.2026 13:17
Дата виконання: 20.06.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴4 160 657.90 Поточний ремонт приміщень сходових майданчиків (1-4 поверх), будівлі ГУНП у м. Києві за адресою: м. Київ, вул. Володимирська,15