-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Лабораторні реактиви» (ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні)
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-013042-a
Завершена
76 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
588664881adf4d79bf78416fe33f8315
Внутрішній номер закупівлі:
29414342
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-02-013042-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Волинська обласна клінічна лікарня" Волинської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983163
-
Адреса:
43005, Україна, Волинська область, м. Луцьк, проспект Президента Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Дейнек +0332773111 tendervokl@gmail.com http://vokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
76 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 17:07 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2026 17:07 - 10.06.2026 00:00
Аукціон:
з 10.06.2026 12:50
Період кваліфікації:
10.06.2026 00:00 - 11.06.2026 15:51
Період завантаження договору:
17.06.2026 00:00 - 27.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴76 800.00 Лабораторні реактиви