-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Черкаська обл. (п.1.4.1.5 Інвестиційної програми 2026 року). - ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-012801-a
Процедура закупівлі проводиться відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами детальніше див. тендерну документацію Джерело фінансування – власні кошти Мова, якою повинні готуватися пропозиції – українська.
Торги не відбулися
1 733 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
152501c022074a4aa01e397db228fffd
Внутрішній номер закупівлі:
29414096
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-02-012801-a
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Салій Надія Миколаївна 0487271430 ntvk@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 733 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 16:53 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2026 16:53 - 30.06.2026 16:00
Аукціон:
з 01.07.2026 15:29
Період кваліфікації:
30.06.2026 16:00 - 28.07.2026 15:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 733 200.00 Роботи з реконструкції акумуляторної батареї виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Черкаська обл. (п.1.4.1.5 Інвестиційної програми 2026 року). - ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».