• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Листи металеві

Торги не відбулися

10 409.81 UAH з ПДВ
Номер: e3c4117e5fe3400fb7e5bab3202283a5
Внутрішній номер закупівлі: 29412463
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-02-011166-a   
Замовник: 1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області
Контактна особа: Дмитро Штурхацький +380967846208 dimasturhackij26@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 10 409.81 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.06.2026 15:54 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.06.2026 15:54 - 10.06.2026 07:00
Аукціон: з 11.06.2026 12:32

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴10 409.81 Листи металеві