-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Захисний одяг для пожежника (Костюм спеціальний захисний)
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-009647-a
Завершена
190 592 717.36
UAH з ПДВ
Номер:
cb7bc136456342b49d70c3e6bc81b836
Внутрішній номер закупівлі:
29410957
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-02-009647-a
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Глущенко +380956385425 igor220995@gmail.com https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
190 592 717.36 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 15:09 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2026 15:09 - 10.06.2026 09:00
Аукціон:
з 11.06.2026 14:08
Період кваліфікації:
10.06.2026 09:00 - 15.06.2026 18:25
Період завантаження договору:
21.06.2026 00:00 - 01.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴190 592 717.36 Захисний одяг для пожежника (Костюм спеціальний захисний)