• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Роботи з реконструкції акумуляторної батареї із підзарядним пристроєм виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Одеська обл. (п. 1.4.1.4 Інвестиційної програми 2026 року). - ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».

Процедура закупівлі проводиться відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами детальніше див. тендерну документацію Джерело фінансування – власні кошти Мова, якою повинні готуватися пропозиції – українська.

Торги не відбулися

2 282 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 5bffbf3434ad4cb7b41f46fcfd9e92c5
Внутрішній номер закупівлі: 29410560
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-02-009252-a   
Замовник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Салій Надія Миколаївна 0487271430 ntvk@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 282 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.06.2026 14:56 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.06.2026 14:56 - 30.06.2026 16:00
Аукціон: з 01.07.2026 14:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 282 000.00 Роботи з реконструкції акумуляторної батареї із під зарядним пристроєм виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Одеська обл. (п. 1.4.1.4 Інвестиційної програми 2026 року). - ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».