• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні побутові прилади (Проточний водонагрівач, пилосос промисловий)

Проточний водонагрівач, пилосос промисловий

Завершена

36 386.98 UAH з ПДВ
Номер: a9f52b78596e4a28aec97a0d1685d497
Внутрішній номер закупівлі: 29410477
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-02-009171-a   
Замовник: Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
Контактна особа: Кокошин Артем Вячеславович 380459344191 A.KOKOSHYN@CHNPP.GOV.UA http://www.chnpp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 36 386.98 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.06.2026 14:54 - 12.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.06.2026 14:54 - 15.06.2026 00:00
Аукціон: з 15.06.2026 12:00
Період кваліфікації: 15.06.2026 00:00 - 16.06.2026 11:33
Період завантаження договору: 22.06.2026 00:00 - 02.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴36 386.98 Проточний водонагрівач, пилосос промисловий