• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Тест системи

Завершена

155 000.00 UAH з ПДВ
Номер: be31ea59ce77470c850560f7356ae173
Внутрішній номер закупівлі: 29410094
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-02-008785-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧУДНІВСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Клименчук Марина Анатоліївна 380671613526 maroxavolk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 155 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.06.2026 14:42 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.06.2026 14:42 - 10.06.2026 16:00
Аукціон: з 11.06.2026 11:23
Період кваліфікації: 10.06.2026 16:00 - 11.06.2026 14:15
Період завантаження договору: 17.06.2026 00:00 - 27.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴155 000.00 Тест системи