-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини та камери до вантажної автомобільної техніки
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-007855-a
240 ВО
Завершена
3 854 202.54
UAH з ПДВ
Номер:
65f4af112d2e4f27a00a87e875e3fe42
Внутрішній номер закупівлі:
29409203
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-02-007855-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравець Мілана Станіславівна 380503847607 kravets@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 854 202.54 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 14:14 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2026 14:14 - 10.06.2026 08:00
Аукціон:
з 11.06.2026 12:31
Період кваліфікації:
10.06.2026 08:00 - 11.06.2026 09:48
Період завантаження договору:
17.06.2026 00:00 - 27.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 854 202.54 Шини та камери до вантажної автомобільної техніки