-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-007667-a
Завершена
900 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
2efb77c11cfd42e7a3687224eecff291
Внутрішній номер закупівлі:
29409007
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-02-007667-a
Замовник:
Національний університет "Одеська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43861328
-
Адреса:
65044, Україна, Одеська область, місто Одеса, проспект Шевченка, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сузанна Май +380487058329 s.l.mai@op.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 14:07 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2026 14:07 - 10.06.2026 00:00
Аукціон:
10.06.2026 13:56 - 10.06.2026 14:25
Період кваліфікації:
10.06.2026 14:25 - 12.06.2026 11:06
Період завантаження договору:
18.06.2026 00:00 - 28.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴900 000.00 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів