• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензин А-95 (талони), Код ДК 021:2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти (талони).

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська, більш детально в тендерній документації Вид забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено На виконання вимог Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі (далі Порядку), затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року N 1082. назви товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі: Бензин А-95 (талони), Код ДК 021:2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти (талони).

Завершена

120 165.00 UAH з ПДВ
Номер: e70f87aeb47945d380cf1ba09e208788
Внутрішній номер закупівлі: 29405970
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-02-004619-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Марина Скотаренко +380996587469 mih_buhalter@ukr.net https://myhaylivka-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 120 165.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.06.2026 11:42 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.06.2026 11:42 - 10.06.2026 01:00
Аукціон: 11.06.2026 13:55 - 11.06.2026 14:18
Період кваліфікації: 11.06.2026 14:18 - 12.06.2026 10:00
Період завантаження договору: 18.06.2026 00:00 - 28.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴120 165.00 Бензин А-95 (талони), Код ДК 021:2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти (талони).