• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення заходу ІІІ Київський форум молодіжних рад «Молодь діє в серці нашої країни»)

Завершена

100 000.00 UAH з ПДВ
Номер: d8d6e67efb38467c92fd8e97c710f8be
Внутрішній номер закупівлі: 29405301
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-02-003943-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Володимир Видиш +380975272865 sportsiyouth@gmail.com http://dms.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.06.2026 11:20 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.06.2026 11:20 - 10.06.2026 06:00
Аукціон: з 11.06.2026 14:09
Період кваліфікації: 10.06.2026 06:00 - 12.06.2026 10:10
Період завантаження договору: 18.06.2026 00:00 - 28.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴100 000.00 ДК 021:2015:79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення заходу ІІІ Київський форум молодіжних рад «Молодь діє в серці нашої країни»)