-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Дюбеля, ґрунтовка та інше
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-003453-a
Торги не відбулися
1 439 471.96
UAH з ПДВ
Номер:
c4b80ccc51f24448baad86795302cbcb
Внутрішній номер закупівлі:
29404809
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-02-003453-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 439 471.96 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 11:04 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2026 11:04 - 10.06.2026 10:00
Аукціон:
з 11.06.2026 12:41
Період кваліфікації:
10.06.2026 10:00 - 17.06.2026 17:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 439 471.96 Дюбеля, ґрунтовка та інше