-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-25-51 /М-02/ - Заньки на ділянці км 4+000 – км 5+937 (окремими ділянками) (45233142-6 Ремонт доріг)
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-001785-a
Категорія замовників: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої Ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області, 14005 м.Чернігів, вул.Київська,17, код ЄДРПОУ 25901106. Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо Учасником повинні бути складені українською мовою .
Торги не відбулися
1 199 640.00
UAH з ПДВ
Номер:
d21f9101feb5407eb014b009b0867fef
Внутрішній номер закупівлі:
29403116
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-02-001785-a
Замовник:
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25901106
-
Адреса:
14005, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Велігорська Оксана 380462651260 velihorska.ol@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45233142-6 Ремонт дорігАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 199 640.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 10:19 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2026 10:19 - 11.06.2026 16:00
Аукціон:
з 12.06.2026 14:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 199 640.00 Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-25-51 /М-02/ - Заньки на ділянці км 4+000 – км 5+937 (окремими ділянками) (45233142-6 Ремонт доріг)