-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з надання доступу до мережі інтернет для потреб адміністративно-управлінського персоналу філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
Тендер Prozorro UA-2026-06-01-012773-a
Завершена
33 300.00
UAH без ПДВ
Номер:
e15c7d6e5b3e4e64a7ef1a0ec3c04d2e
Внутрішній номер закупівлі:
29401120
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-01-012773-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лугіна Сергій Анатолійович 380674758447 serhiiluhina1989@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
33 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.06.2026 21:27 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2026 21:27 - 09.06.2026 00:00
Аукціон:
09.06.2026 15:31 - 09.06.2026 15:54
Період кваліфікації:
09.06.2026 15:54 - 15.06.2026 09:42
Період завантаження договору:
21.06.2026 00:00 - 01.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴33 300.00 Послуги з надання доступу до мережі інтернет для потреб адміністративно-управлінського персоналу філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»