• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з надання доступу до мережі інтернет для потреб філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України» в Білоцерківському надлісництві

Завершена

144 843.00 UAH без ПДВ
Номер: fe5d8712017e469b89a0cbcb0a629fb0
Внутрішній номер закупівлі: 29401071
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-01-012724-a   
Замовник: ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Лугіна Сергій Анатолійович 380674758447 serhiiluhina1989@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 144 843.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.06.2026 20:59 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.06.2026 20:59 - 09.06.2026 00:00
Аукціон: з 09.06.2026 14:49
Період кваліфікації: 09.06.2026 00:00 - 11.06.2026 16:32
Період завантаження договору: 17.06.2026 00:00 - 27.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴144 843.00 Послуги з надання доступу до мережі інтернет для потреб філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України» в Білоцерківському надлісництві