-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спортивний інвентар
Тендер Prozorro UA-2026-06-01-012568-a
Закупівля здійснюється з метою забезпечення команд, які стали переможцями та призерами всеукраїнського етапу змагань «Пліч-о-пліч» всеукраїнські шкільні ліги» у загальноосвітніх навчальних закладах.
Торги відмінено
44 737.00
UAH з ПДВ
Номер:
fd0eb97518c74fea8b93da38440ea0b8
Внутрішній номер закупівлі:
29400914
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-01-012568-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Гомзякова +380634075064 gomzyakova@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
44 737.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.06.2026 19:25 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2026 19:25 - 09.06.2026 23:50
Аукціон:
10.06.2026 13:32 - 10.06.2026 14:07
Період кваліфікації:
10.06.2026 14:07 - 16.06.2026 17:06
Період завантаження договору:
22.06.2026 00:00 - 02.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
330db7a0a3a840d9ac7a60721d7331ec
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
22.06.2026 09:17 - 03.07.2026 00:00
Дата опублікування:
22.06.2026 09:17
Дата виконання:
03.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴44 737.00 Спортивний інвентар