-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Тендер Prozorro UA-2026-06-01-012526-a
Торги відмінено
2 214 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9a2e1a30a18d47ea8efb5c2111655d75
Внутрішній номер закупівлі:
29400872
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-01-012526-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Гніванська міська лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41877446
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, місто Гнівань, вул. Марії Ковач,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткачук Леонід Григорович +380687183745 gnivanhospital1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 214 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.06.2026 19:12 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2026 19:12 - 09.06.2026 00:00
Аукціон:
з 09.06.2026 12:35
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
bee26f2fb41041a1843dde7d11642100
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товару.
Період оскарження:
03.06.2026 18:20 - 14.06.2026 00:00
Дата опублікування:
03.06.2026 18:20
Дата виконання:
14.06.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 214 000.00 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини