• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 33690000 - 3 Лікарські засоби різні (Витратні матеріали та поживні середовища для бактеріологічної лабораторії – 21 найменування)

Завершена

2 056 263.44 UAH з ПДВ
Номер: 77872256f8b64df08b6d5fe068593eb1
Внутрішній номер закупівлі: 29400669
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-01-012329-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Оксана ДВОРЕЦЬКА +380952847624 dvoretska73@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 056 263.44 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.06.2026 18:05 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.06.2026 18:05 - 09.06.2026 08:00
Аукціон: з 10.06.2026 15:07
Період кваліфікації: 09.06.2026 08:00 - 12.06.2026 15:52
Період завантаження договору: 18.06.2026 00:00 - 28.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 056 263.44 Код ДК 021:2015: 33690000 - 3 Лікарські засоби різні (Витратні матеріали та поживні середовища для бактеріологічної лабораторії – 21 найменування)