• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шини для транспортних засобів малої тоннажності

Торги не відбулися

1 395 626.71 UAH з ПДВ
Номер: fe1b666cea504efb8fb4c0bbe31c67cb
Внутрішній номер закупівлі: 29400177
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-01-011838-a   
Замовник: КП "Харківські теплові мережі"
Контактна особа: Марина Губар 380577588535 m.hubar.htm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 395 626.71 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.06.2026 17:10 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.06.2026 17:10 - 10.06.2026 00:00
Аукціон: з 10.06.2026 13:13
Період кваліфікації: 10.06.2026 00:00 - 12.06.2026 14:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 395 626.71 Шини для транспортних засобів малої тоннажності