• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 32420000-3 Мережеве обладнання (комутатор, маршрутизатор).

Торги не відбулися

59 515.00 UAH з ПДВ
Номер: 7ce83de8e0f747528bd0ef01fcf30400
Внутрішній номер закупівлі: 29399566
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-01-011214-a   
Замовник: Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України"
Контактна особа: Дамір Тенчурін +380443632407 tender.center.npu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 59 515.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.06.2026 16:36 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.06.2026 16:36 - 09.06.2026 10:00
Аукціон: з 10.06.2026 12:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴59 515.00 Код ДК 021:2015 – 32420000-3 Мережеве обладнання (комутатор, маршрутизатор).