• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95)

Завершена

75 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 89449edf40484244a57e8b716ccb1c91
Внутрішній номер закупівлі: 29399407
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-01-011057-a   
Замовник: СУМСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Контактна особа: Легеза Вікторія 380542611382 LEGEZA.VETLAB@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 75 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.06.2026 16:29 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.06.2026 16:29 - 10.06.2026 00:00
Аукціон: з 10.06.2026 12:49
Період кваліфікації: 10.06.2026 00:00 - 10.06.2026 14:55
Період завантаження договору: 16.06.2026 00:00 - 26.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴75 800.00 ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95)