• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Благоустрій. Поточний ремонт дорожнього покриття внутрішньоквартального проїзду вздовж будинку № 13/1 по вулиці Євгенія Логінова у Заводському районі міста Миколаєва

Площа, що підлягає поточному ремонту дорожнього покриття внутрішньоквартального проїзду складає 426 м2

Торги не відбулися

1 096 450.83 UAH без ПДВ
Номер: 9ec15357add44337a378fb14c598e88b
Внутрішній номер закупівлі: 29398637
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-01-010285-a   
Замовник: Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
Контактна особа: Анатолій Яковина +380512362287 az_zakupivli@i.ua https://admzr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 096 450.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.06.2026 16:01 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.06.2026 16:01 - 09.06.2026 15:51
Аукціон: з 10.06.2026 12:34
Період кваліфікації: 09.06.2026 15:51 - 10.06.2026 14:38

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 096 450.83 Благоустрій. Поточний ремонт дорожнього покриття внутрішньоквартального проїзду вздовж будинку № 13/1 по вулиці Євгенія Логінова у Заводському районі міста Миколаєва