-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги автогрейдера, котків, асфальтоукладчика; код 45520000-8 "Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт" за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"
Тендер Prozorro UA-2026-06-01-009265-a
Завершена
759 637.50
UAH з ПДВ
Номер:
6c703ec987f041c581c1126685dbd82f
Внутрішній номер закупівлі:
29397613
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-01-009265-a
Замовник:
Департамент освіти та культури Коломийської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143442
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия,, ВУЛИЦЯ Й.КОБРИНСЬКОГО, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Беркещук +380639879545 berkeshchuknata@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
759 637.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.06.2026 15:26 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2026 15:26 - 10.06.2026 00:00
Аукціон:
з 10.06.2026 15:00
Період кваліфікації:
10.06.2026 00:00 - 17.06.2026 08:09
Період завантаження договору:
23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴759 637.50 Послуги автогрейдера, котків, асфальтоукладчика; код 45520000-8 "Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт" за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"